O NAS


Jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu medycznym oraz turystyce medycznej.

Aktywność Blue Progess obejmuje wsparcie dla przedsiębiorstw oferujących usługi lub sprzęt medyczny w kraju lub za granicą.

Wspieramy placówki medyczne w pozyskiwaniu pacjentów z Europy, głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, a także na terenie Polski. Zdając sobie sprawę z potencjału polskiej medycyny i jej konkurencyjności na rynkach zagranicznych oraz z istniejącego zapotrzebowania za granicą na usługi świadczone przez polskich lekarzy, dokładamy starań aby działania prowadzone przez agencję były jak najbardziej efektywne i korzystne dla klientów.

Agencja posiada ponad 6-letnie doświadczenie działalności na rynku. Udało się jej zrealizować przez ten czas szereg różnorodnych projektów branżowych, w tym kilku autorskich. Jesteśmy w stanie zapewnić niestandardowe podejście do analizowanych wyzwań i kreatywne rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb.

Nasze Credo

Nasze działania mają prowadzić do wzbogacania.
Uzyskujemy to przez kreatywne sposoby,
wykorzystujemy w tym celu dostępne zasoby.
Informacje, kontakty, dotacje, a przede wszystkim relacje.
Stawiamy także na matkę postępu, czyli naukę,
wzbogaconą przez autentyczną sztukę.

Mariusz Arent

Założyłem organizację Blue Progress, aby wspierać rozpoznawalność i zasięg oferty podmiotów branży medycznej. Z wykształcenia jestem prawnikiem, socjologiem i mediatorem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru marketingu i handlu.

W zakresie turystyki medycznej specjalizuję się w działaniach na rynkach wschodnich. Zaczynałem swoją historię w 2014 r organizując współpracę gdańskich podmiotów medycznych i pacjentów z Kaliningradu. Obecnie pełnię także funkcję Prezesa Fundacji Proturmed. Zasiadam w zarządzie Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej. Okazjonalnie pełnię rolę eksperta ds. turystyki prozdrowotnej przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Wykładam tematykę na prywatnej uczelni na Pomorzu.

więcej na mój temat na LN

Contact